Partnerzy

Witaj Świecie! współpracuje z wieloma podmiotami z różnych branż. Naszymi partnerami są zarówno prywatne firmy, jak i organizacje pozarządowe.

Witkac Sp. z o. o.

To podmiot funkcjonujący na rynku od 2013 roku, który wprowadził do użycia platformę internetową Witkac.pl, służącą do zarządzania konkursami ofert (m. in. generator wniosków, umów i sprawozdań). Witkac.pl generuje wiele korzyści wcześniej nieosiągalnych dla współpracujących stron, w tym oszczędność czasu i pieniędzy, zmniejszenie ilości popełnianych błędów oraz łatwiejszą komunikację między kontrahentami. Dzięki niemu przedstawiciele samorządów i organizacji pozarządowych mogą skierować więcej energii na realizację zadań dla społeczności lokalnych, poświęcając niezbędne minimum czasu na formalności.

Infocity Sp. z o. o.

To podmiot funkcjonujący od 1990 roku. Zajmuje się m. in. tworzeniem projektów graficznych, serwisów www, sklepów internetowych, świadczeniem usług hostingu i doradztwa oraz tworzeniem aplikacji internetowych. Od początku istnienia Infocity stworzyło ponad 1000 serwisów www, oraz wypracowało własne narzędzia, aplikacje i systemy.

Centrum Inicjatyw Obywatelskich

To organizacja pozarządowa, prowadząca działalność od 1994 roku. Jej celem jest wzmacnianie i rozwój społeczeństwa demokratycznego. Jest członkiem Sieci Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT. Promuje postawy obywatelskie i rozwija ideę partnerskiej współpracy. CIO od lat wspiera w rozwoju inne organizacje pozarządowe z terenu subregionu słupskiego, oferując im m. in. bezpłatne szkolenia i doradztwo.