Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Trzy dni, które kształtują przyszłość - zespół Witaj Świecie! na planowaniu strategicznym

2023-09-28 · Aktualności

Z ogromnym entuzjazmem chcielibyśmy podzielić się z Wami, że nasz zespół Witaj Świecie! właśnie powrócił z intensywnego, 3-dniowego planowania strategicznego. To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko czasem na refleksję i ocenę naszych dotychczasowych działań, ale przede wszystkim okazją do kształtowania przyszłości naszej organizacji. 

Skupienie na Misji i Wizji 

Podczas tych trzech dni, skupiliśmy się na usystematyzowaniu naszej misji i wizji. To ważne, aby każdy członek zespołu miał jasność co do kierunku, w którym zmierzamy, i celów, które chcemy osiągnąć. Praca nad misją i wizją pozwoliła nam na jeszcze głębsze zrozumienie naszych wspólnych wartości i aspiracji. 

Strategiczne Cele i Działania 

Kolejnym kluczowym elementem naszego spotkania było wypracowanie strategicznych celów krótko- i długoterminowych. Zespół miał okazję do głębokiej dyskusji na temat naszych priorytetów, wyzwań oraz możliwości rozwoju. Zostały opracowane konkretne plany działań, które będą nas prowadzić do realizacji tych celów. 

Wzmocnienie Współpracy i Kompetencji 

Nie mniej ważne było skupienie się na rozwoju kompetencji naszego zespołu. Rozmawialiśmy o sposobach wzmocnienia współpracy wewnątrz organizacji oraz o potrzebach szkoleniowych, które pomogą nam być jeszcze bardziej efektywnymi w naszej pracy. 

Podsumowanie i Dalsze Kierunki 

Te trzy dni były nie tylko okazją do planowania, ale również do budowania zespołu i wzajemnego wsparcia. Jesteśmy przekonani, że efekty tego spotkania będą miały długotrwały wpływ na naszą organizację i pozwolą nam jeszcze skuteczniej realizować naszą misję. 

Dziękujemy całemu zespołowi za zaangażowanie, pasję i ciężką pracę. Jesteśmy podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami naszymi sukcesami. 

Źródło finansowania: Zadanie publiczne "Wzmacniaj Świat!" sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

Czas realizacji: 01.06.2023 - 31.10.2025

Budżet projektu: 101 000 zł

back to top