Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pilotaż na System Witkac.pl

2021-03-31 · AktualnościGaleria

Organizatorem Programu Pilotażowego jest Witaj Świecie!. Celem Programu jest umożliwienie przetestowania platformy Witkac.pl. Promocja skierowana jest do jednostek samorządu terytorialnego, które dotychczas nie korzystały z usług świadczonych przez Witaj Świecie! oraz Witakc sp. z o.o. w ramach Systemu.

Witkac.pl to platforma internetowa umożliwiająca zdalne zlecanie zadań publicznych organizacjom pozarządowym. W jej skład wchodzi m.in. generator wniosków i umów, umożliwia również obsługę sprawozdań oraz statystyk. Za jej pośrednictwem całą procedurą konkursową – od jej ogłoszenia, poprzez ocenę złożonych ofert, na weryfikacji sprawozdań kończąc – można zarządzać przez internet.

Korzystanie z platformy znacząco zmniejsza liczbę błędów formalnych i rachunkowych popełnianych przez oferentów. Znacząco przyspiesza to pracę na etapie oceny ofert, co przekłada się na możliwość szybszego kontraktowania zlecanych zadań. Wdrożenie platformy pozwala na przesyłanie informacji pomiędzy urzędem a zleceniobiorcą on-line, co przyspiesza komunikację i pozwala ograniczyć zużycie materiałów biurowych.

Szczegółowe informacje o Programie dostępne są na stronie: https://witkac.pl/

back to top